حجم گسترده ی پیج های شخصی و صفحات کسب و کار و فراوانی و ازدیاداطلاعات موجب شده تا اینستاگرام به مکانی برای به اشتراک گذاری لحظات شاد و خرید فالوور اینستاگرام یا غم انگیز افراد در جا به جای این کره خاکی تبدیل شود. شما نیز اگر قصد دارید یک پیج اینستاگرام برای کسب و کارتان راه اندازی کنید و از این طریق به کسب درآمد برسید؛ بهتر است برای افزایش فالوور پیج اینستاگرامی تان دنبال روش های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام باشید، ولی اگر نیاز فوری به افزایش فالوور دارید، بهتر است که لیست بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام ما را مطالعه کنید و از لیست زیر بهترین گزینه را انتخاب کنید.

خرید فالوور ایرانی

و باعث ریزش افزایش فالوور اینستاگرام شما می شود . اما می توان گفت راهی برای خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش نیز وجود دارد. جذب فالوور ارزان و کاملا واقعی و فعال و هدفمند و علاقه مند به موضوع مورد نظر شما یا در شهر و کشور مورد نظر شما و ارائه قیمتهای کاملا رقابتی و مناسب ، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت های دریچه 67 محسوب میشود. اگر میخواهید تعداد فالوور هایتان افزایش یابد و بتوانید پوز دهید بهترین راه خرید فالوور ارزان است که گاهی فالوور فعال و واقعی اینستاگرام هم جذب میشود که میتوانید به سود کلانی برسید.

میزان خرید فالوور اینستاگرام شما و فعالیت

این مسئله به میزان خرید شما و فعالیت شما بستگی دارد.یعنی اگر پیج خود را به تازگی راه اندازی کردید یا پست کم میگذارید ، پیشنهاد میشود در کل بیخیال خرید فالوور اینستاگرام شوید ، چرا که نه به اکسپلور راه پیدا میکنید و نه پیشرفتی میکنید. باز اگر نیاز به خرید فالوور واقعی داشتید به صفحه ذلیل در منو مراجعه کنید در این بیین یک توصیه بسیار مهم هم به افرادی که پیج تازه ساخت دارن میکنم حتما به طبیعی بودن پیج خود دقت کنید مثلا اگه شما 10 فالوور بخرید و لایک پست هاتون کم باشه اینستا سریعا متوجه میشه که شما اقدام به خرید فالوور کردید.

خرید فالوور اینستاگرام

برای جلوگیری از این کار در کنار خرید فالوور اقدام به خرید لایک و ویو هم بکنید تا میزان واقعی و طبیعی بودن پیج شما بالا برود. همانطور که تا اینجا متوجه شدید استفاده از ربات اینستاگرام کاملا به صرفه و اثر بخش تر از این است که بروید از سایت های فروش فالوور اینستاگرام، فالوور بخرید!

فالوور بیشتر به معنای افزایش بازدید و معتبر شدن صفحه در اینستاگرام است. اگر می خواهید به طور مداوم و بیشتر از آن چیزی که در خرید فالوور هدفمند اینستاگرام انجام داده اید فالوور جذب کنید ، بهتر است در پیج اینستاگرام خود مسابقه و جشنواره های فروش راه اندازی کنید. شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور با کیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این یک امتیاز به شمار میآید. فالوور واقعی و فعال موجود در فروشگاه ایرانی فالو کاملا واقعی است و به هیچ وجه ربات نمی باشند.

موقعیت مکانی در اینستاگرام

موقعیت مکانی در اینستاگرام یکی از آپشن های پراهمیت در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام است. اینستاگرام یکی از پر مخاطب ترین و مشهور ترین برنامه های حوزه ی مجازی به شمار می آید. علاوه بر این این کار می شود تا پیج شما مطرح شود و در نهایت باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما از طریق ای فالوورگیر اینستاگرام می شود.

امکانات و ویژگیهای منحصربهفرد اینستاگرام باعث افزایش فالوور ارزان و حضور قابل توجه صاحبان کسب و کار در آن و تبدیل شدنش به سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است بر اساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۷ اعلام شد، اینستاگرام موثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سودآوری است.

خرید فالوور اینستاگرام

راه اندازی یک کسب و کار یا شروع یک پیج فروشگاهی نیاز به جلب اعتماد مخاطبان دارد. این می تواند ابزار بسیار قدرتمندی برای تبلیغ شما و کسب و کارتان در اینستاگرام باشد. این دلیل هم می تواند از دلایل خرید فالوور باشد که افراد زیادی بر پایه این دلیل به انجام این کار می­ پردازند. تست و ارزیابی هر کدام از این پنل ها زمان و هزینه زیادی از شما خواهد گرفت، به همین دلیل ما کار شما را آسان خواهیم کرد و بهترین و ارزان ترین پنل اینستاگرام را به شما معرفی خواهیم کرد. افزایش تعداد فالوورها نیازمند صرف هزینه است و نمیتوان به صورت رایگان تعداد زیادی فالوور به دست آورد. آمارهای رسمی نشان میدهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسبوکار دیگر حداقل یک محصول برای فروش دارد و در حال حاضر در اینستاگرام فعالیتی ندارد.

برنامه خرید فالوور اینستاگرام

میزان قابلتوجهی از سود خود را از دست میدهد و بهتر راه برای جبرانان آن خرید فالوور ارزان است. معمولا کاربران اینستاگرام به دنبال این هستند که در کوتاه ترین زمان ممکن میزان دنبال کنندگان سایت خود را افزایش دهند، این افراد با خرید فالوورهای فوری می توانند به هدف خود در اینستاگرام و بهتر دیده شدن دست یابند.

شما همچنین می توانید با سفارش و خرید فالوور و لایک فیک و واقعی تعداد دنبال کنندگان تان را افزایش دهید. زیرا فالوورهای فیک توانایی اینتراکشن، خرید و تبلیغات دهان به دهان برای شما را ندارند. همچنین فالوورهای واقعی فعال هستند یعنی پستهای شما را لایک میکنند و کامنت میگذارند. فالوور ایرانی ارزان به افرادی گفته میشود که صرفا برای افزایش فالوور استفاده می شوند ولی احتمال افزودن افراد فعال و واقعی وجود دارد. زمانی که پست های شما نظر فالوورها را جلب کند و یا سوالی برایشان مطرح شود به احتمال زیادی برای شما نظر خود را در زیر پست ها ثبت می کنند. و با فالو کردن شما باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما می شود.

خرید فالوور ایرانی

هنگامی که از فالوورگیر اینستاگرام قسط بر خرید فالوور برای افزایش فالوور اینستاگرام خود می کنید ممکن است در حین انجام سفارش افزایش فالوور اینستاگرام یا پس از اتمام سفارش ، تعدادی از پروفایل هایی که فالوورگیر اینستاگرام به پیج شما اضافه کرده است شما را آنفالو کنند، در این صورت افزایش فالوور اینستاگرام شما توسط فالوورگیر اینستاگرام دچار ریزش شده است .

کاملا واضح است که شما را آنفالو می کند . پست های شما را هم می بینند و احتمال این که شما را فالو کنند بسیار زیاد است. حال اگر شما خرید فالوور اینستاگرام را بدون توجه به واقعی بودن یا نبودن آنها انجام داده باشید، به احتمال زیاد سرتان کلاه رفته و با ریزش فالوورهایتان مواجه میشوید. نکته دیگری که میتواند به شما در انتخاب بهترین سایت برای خرید فالوور اینستاگرام کمک کند، این است که وبسایت مورد نظرتان دارای سیستم پشتیبانی و پاسخگویی بیست و چهارساعته باشد تا در صورت هر گونه مشکلی بتوانید به راحتی با آنها در ارتباط باشید. الگوریتم های اینستاگرام به راحتی فالوورهای فیکی که توسط ربات ها اضافه میشوند را تشخیص میدهند و صفحاتی که از آنها استفاده میکنند بلاک میکند. زمانی که شما مطلبی در پیج خود میگذارید مطالب شما برای فالوورهای شما به نمایش گذاشته میشود.

خرید فالوور واقعی و فعال

آنها میتوانند آن را لایک یا کامنت بزارند. مسابقه بگذارید و جایزه هایی قرار دهید که فالوورها وسوسه شوند هر کاری بکنند که برنده مسابقه شما شوند، به این ترتیب می توانید سر و صدا ایجاد نمایید و نظر فالوورهای بیشتری را به پیج خود تان جلب کنید. تبلیغات اینستاگرام را می توان همان پروموشن های اینستاگرام نامگذاری کرد .که در بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام آنها به صورت ارگانیک و کاملا طبیعی می توانند به کاربران خود ارائه بدهند .

میزان ریزش فالوورها به چه چیز بستگی دارد

میزان ریزش این فالوورها چگونه خواهد بود، آیا میزان ماندگاری و دوام آنها در صفحه ی مجازی شخص خریدار زیاد خواهد بود یا خیر. اما از آنجایی که خرید فالوور ایرانی یا خارجی در ابتدای راه کمی گران به نظر میرسد و اکثر کسبوکارها توانایی پرداخت چنین هزینههایی را ندارند، در نتیجه خرید فالوور ارزان اینستاگرام یکی از بهترین گزینههای پیشروی ایشان خواهد بود. اینجاست که خرید کامنت برای شما مفید خواهد بود و باعث میشود تا فالوورها تشویق به کامنت گذاشتن شوند. یکی از مزایای خرید فالوور فیک عدم ریزش فالوور است که موضوع مهمی محسوب میشود.

آمار بالای فالوور در یک پیج یکی از عوامل اصلی کاربران و مخاطبین به عنوان دنبال کننده می باشد. در مقابل مراجع معتبر می توانند به شما اطمینان دهند با خرید فالوور 100 درصد واقعی تنها فالوورهایی که واقعی هستند در اختیارتان قرار می گیرند و فالوورها همگی یکدست هستند. با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان،منتظر نظرات ارزشمند شما هم هستیم! حتما به نظرات کاربرانتان پاسخ بدهید. پس برای مثال اگر اینستاگرام تصمیم به پاک کردن اکانتها بگیرد و حتی لایک شما ریزش کند، دریچه 67 مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.